Degustacja Slow Food w klubie sportowym CrossFit Veles we Wrocławiu

Ponoć "jesteś tym, co jesz"... Pełna zgoda! Dlatego dołączyliśmy partnersko do spotkania "Dieta dla aktywnych - wykład Jacka Wujdy", które w sobotę 3 marca o g. 13 zorganizuje afiliowany boks CrossFit Veles we Wrocławiu przy ul. Różyckiego 1C. W czasie tego spotkania będzie wyjątkowa okazja spróbowania i zakupienia uczciwych, dolnośląskich smakołyków dzięki drobnym rolnikom i przetwórcom, Partnerom z naszej kooperatywy konsumenckiej Slow Food Dolny Śląsk działającej w sieci Slow Food International.

Wygląda na to, że CrossFit Veles jest jedynym w Polsce klubem sportowym, który współpracuje ze Slow Food. Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w spotkaniu i dołączenia do tego klubu oraz do ruchu Slow Food:

CrossFit Veles: tel. 668 027 072

kontakt@crossfitveles.pl / Al. Ludomira Różyckiego 1C, Wrocław

Tym spotkaniem otwieramy współpracę naszej kooperatywy z crossfiterami. Tak jak i oni uważamy, że dieta w sporcie, to podstawa, a z przyjemnością zapoznamy crossfiterów z tym, co oferuje dolnośląska ziemia - z produktami, których na próżno szukać w konwencjonalnych, masowych sklepach.

W czasie wydarzenia pojawią się dolnośląskie produkty pochodzące od drobnych rolników i przetwórców (weźcie gotówkę:):

WARZYWA KISZONE: burak czerwony, botwinka, marchew, jarmuż, fasolka szparagowa, dynia, kapusta, ogórki, por; przecier pomidorowy.

PRZETWORY OWOCOWE: dżem jabłkowo-malinowy bezcukru, ocet jabłkowy żywy niskoprocentowy, soki jabłkowe i mieszane, tłoczone 100% bez dodatku cukru ani wody.

OLEJE ZIMNOTŁOCZONE: lniany, konopny, rzepakowy, rydzowy (z lnianki), słonecznikowy, dyniowy.

TŁUSZCZE: krowie masło, mleko i śmietana, masło klarowane, jajka wiejskie KASZE i MĄKI BEZ GLIFOSATU: kasza jaglana, kasza orkiszowa, mąka orkiszowa razowa i biała, mąka płaskurkowa, mąka żytnia, mąka gryczana.

KASZE i MĄKI BEZ GLIFOSATU: kasza jaglana, kasza orkiszowa, mąka orkiszowa razowa i biała, mąka płaskurkowa, mąka żytnia, mąka gryczana.

+ CHLEBY na zakwasie!

Z tej okazji polecamy wszystkim kursy crossfitowe w boksie CrossFit Veles - zacznijcie od marcowego:  

fot. CrossFit Veles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *