DYŻURY

DRUGA i OSTATNIA: Dyżury środowe Slow Food w Artecubo / Wrocław

Wiele osób pyta nas, co to jest Slow Food, jaka jest struktura Slow Food International na świecie, jaka jest struktura ruchu Slow Food w Polsce, co to jest filozofia Slow Food, jak można dołączyć do naszego ruchu, jak można zarejestrować się w Slow Food, jakie są zasady działania organizacji, jakie są zasady używania logo i odznaki Slow Food Dolny Śląsk, jakie są możliwości rekomendacji restauracji, wytwórni lub gospodarstwa, jakie są kryteria współpracy z nami, które produkty są slow, a które nie, ... Pada wiele pytań, zawsze chętnie odpowiadamy. Niektórzy wolą pisać, inni zadzwonić, a jeszcze inni spotkać się twarzą w twarz. Dlatego realizujemy nasze dyżury Slow Food we Wrocławiu w każdą drugą i ostatnią środę miesiąca od g.18.30 do 20.00. Będziecie mogli zadzwonić lub przyjść na spotkanie z naszymi przedstawicielami, którzy będą na Was czekać w Studio Wnętrz Artecubo, którego właścicielka, arch. Iwona Toka, należy do Slow Food International.

W czasie spotkania możecie odpocząć w miłym towarzystwie, a także:

- porozmawiać o filozofii, ruchu, organizacji, działaniach i produktach Slow Food,

- poznać nasze najbliższe planowane działania w regionie i we Wrocławiu,

- poznać i ewentualnie zakupić niektóre slowfoodowe produkty naszych SFojaków, tj. wytwórców zarejestrowanych w Slow Food International oraz tzw. członków aktywnych naszych conviviów Slow Food Dolny Śląsk,

- zapoznać się z literaturą slowfoodową i wnętrzarską,

- poznać ofertę wnętrzarską - meblarską i projektową - Studio Wnętrz Artecubo,

- zaplanować współpracę z nami, opłacić składki członkowskie lub zapisać się do naszych dorosłych conviviów czerwonego ślimaka.

Na spotkaniach będziemy też mogli wspólnie przyrządzić degustacyjny posiłek z dobrych, czystych, uczciwych, lokalnych i sezonowych produktów przyniesionych przez Was lub zastanych na miejscu w Studio Artecubo, które dostarczą nasi slowfoodowi Partnerzy. Skoncentrujemy się wyłącznie na kuchni obecnej na Dolnym Śląsku, gł. kuchni polskiej, niemieckiej i czeskiej, a także kulinariach przesiedleńców i osadników po 1945 r.

Wstęp wolny, rejestracja nie jest konieczna. Po prostu zapraszamy 🙂

Adres: Studio Wnętrz Artecubo, ul. Stawowa 1 (róg ul. Kościuszki i ul. Stawowej), 50-018 Wrocław

www.facebook.com/artecuboiwonatoka www.artecubo.pl

Terminy: DRUGA i OSTATNIA ŚRODA każdego miesiąca, g. 18.30-20.00 Informacje: tel. 660.968.363

slowfooddolnyslask[at]gmail.com