III EDUBAZAR: KROMNÓW

Trzeci eduBAZAR SLOW FOOD DOLNY ŚLĄSK odbył się w dniu 21 lutego 2015 r. w godz.11-17 w Kromnowie w Artystycznej Galerii Izerskiej. Odwiedzający mogli wziąć udział w wykładach, konkursach, warsztatach kulinarnych, zajęciach dla dzieci. Można było nabyć też najlepszą dolnośląską żywność: pieczywo, ciasta, mąki, kasze, makarony, jaja, miody, mieszanki miodowe, sery, jogurty, piwa, wędliny czy dania gotowe do zjedzenia na miejscu lub na wynos. Nie obyło się bez niespodzianek też niespodzianki dla SFojaków, smakoszy i miłośników Dolnego Śląska w postaci wspólnego konkursu i biesiady. eduBAZAR odbył się w obiekcie edukacyjno-kulturalnym zarządzanym przez Gminę Stara Kamienica.

Jednym z edukacyjnych punktów programu były oczywiście degustacyjne warsztaty w ramach autorskiego programu „WOJ. Wiedza o Jedzeniu”.
Edukatorami i wystawcami na naszych eduBAZARACH są wyłącznie członkowie Slow Food Dolny Śląsk – starannie pilnujemy tej rzetelności. Produkty są lokalne, manufakturowe, sezonowe i przepyszne.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA