DOŁĄCZ DO NAS

Jeśli jesteś lub chcesz być świadomym konsumentem i chcesz dołączyć ruchu SLOW FOOD INTERNATIONAL i do naszych conviviów SLOW FOOD DOLNY ŚLĄSK albo SLOW FOOD BRESLAVIA WROCŁAW (czerwony ślimak) oraz mieć swój wkład w działania SLOW FOOD na całym świecie, wyślij swoje zgłoszenie na adres slowfooddolnyslask(at)gmail.com albo slowfoodwroclawconvivium(at)gmail.com – skontaktujemy się z Tobą.

Aby zorientować się w działaniach Slow Food na świecie, warto prześledzić przede wszystkim bogatą stronę www.slowfood.com, która najlepiej opisuje to, co robi Slow Food jako organizacja globalno-lokalna. Na temat naszych (tj. conviviów czerwonego ślimaka)
bieżących działań w regionie Dolnego Śląska i we Wrocławiu zorientujecie się najlepiej na stronie internetowej oraz naszych stronach na profilach społecznościowych:

Slow Food Dolny Śląsk:
Facebook
Instagram

Slow Food Breslavia Wrocław:
Facebook
Instagram

UWAGA:
Na portalach społecznościowych działać mogą nielegalne strony o nazwie “Slow Food Wrocław” (Facebook, Instagram, Twiter, …), za które nie bierzemy odpowiedzialności, ponieważ są one prowadzone
przez osoby prywatne NIELEGALNIE, bez naszej zgody i bez zgody Slow Food International. Osoby te łamią tym samym prawo, ponieważ nie mają uprawnień do dysponowania tymi treściami ani znakami Slow Food Wrocław. Wprowadzają one w błąd odbiorców.